„Niewiastę dzielną któż znajdzie? 
Jej wartość przewyższa perły.” (Prz 31:10)


Dostałem najpiękniejszą, najmądrzejszą i najdzielniejszą. Czy wiecie, że Iza od czterech lat nie przespała normalnie żadnej nocy? Nasze dziewczynki często się budzą w nocy. (Wika ma egzemę skórną, Oliwka chce do piersi albo ząbkuje). Izunia pokornie i wytrwale spełnia obowiązki matki. Przy tym studiuje, pracuje i ma czas na tworzenie muzyki oraz na przyjaźń ze mną. Dlatego wśród osób zachęcających do zakupienia książki „Co wypełnia Lukę” nie może zabraknąć też mojej cudownej żony, której zdanie bardzo sobie cenię:

„Żyję pod jednym dachem z nietuzinkowym człowiekiem. Mój drogi mąż i najlepszy przyjaciel prowadzi bloga, właśnie wydał książkę, jest poetą, tłumaczem, gitarzystą. Choć ma artystyczną duszę, jest osadzony w rzeczywistości tu i teraz. I jak na porządnego faceta przystało zajmuje się również domem i trójką naszych radosnych pociech: robi zakupy, sprząta, gotuje zupy i piecze pyszne szarlotki. Łukasz jest autentyczny, dając przykład naszym dzieciom, nie tylko słowem, ale i czynem.
Jestem bardzo dumna z tej książki. Bo jego sukces jest poniekąd naszym wspólnym sukcesem.

Zapraszam Cię, Drogi Czytelniku do lektury. Ja szczególnie polecam dialogi z naszym synem, które śmieszą mnie nieustannie.”