Jeśli nie teraz, to kiedy? Powtarzamy to pytanie patrząc sobie z Izą w oczy i wiemy, że odpowiedź jest tylko jedna: TERAZ! Mamy teksty i kompozycje, mamy profesjonalnych muzyków, którzy właśnie myślą nad aranżacjami do 10 utworów, które znajdą się na naszej debiutanckiej płycie. Nagle zostały otwarte drzwi, w które aż żal nie wejść!
Chcemy zanieść tą muzą nadzieję i otuchę, chcemy zadać różne pytania i zachęcić do szukania czegoś głębiej oraz zainspirować do nie podawania się wobec codziennych wyzwań.
Płyta będzie zróżnicowana muzycznie. Znajdą się tam m. in. kawałki: „Puzzle”, ”Góra”, „Rut”, „Motyl”, ”Otwarte drzwi”, ”Z Tobą dotykam nieba”.
Jesteśmy bardzo szczęśliwi z możliwości współpracy z perkusistą Maćkiem Kietlińskim i basistą Kornelem Popławskim, którzy odpowiadają również za aranżację, nagrania i produkcję.
Jeśli ktoś chciałby wesprzeć nas modlitwą, radami, pomysłami, finansami – bo projekt ze względu na szybkość realizacji jest wyzwaniem finansowym – to zachęcamy do kontaktu na priv, gdzie możemy napisać więcej. Jesteśmy niezwykle podekscytowani i wdzięczni Bogu za to, co się dzieje.
Fot. Andrea Handl

You might also like

Rekomendacja Marcina Zielińskiego
Read more
Królewska tożsamość daje wolność
Read more
Premiera książki
Read more
Michał Nikodem o „Co wypełnia Lukę”.
Read more